Головна       Зворотній зв'язок       Мапа сайту               Обрати мову:
   
     

Головна
   

Про нас
   

Історія закарпатського спорту
   

Федерації
   

Дитячі конкурси
   

Фотогалерея
   

Контакти
   

Зворотній зв'язок
   

 

Пошук:   

 

  

Гецко – Лобова Ніна Романівна


Гецко – Лобова Ніна Романівна

Наша довідка: Гецко –Лобова Ніна Романівна народилася 20 липня 1957 року в місті Зестафоні (Грузія).
1970—1975 рр. — юна берегівчанка виступає за збірну школярів УРСР, а згодом і за молодіжну збірну колишнього Союзу.
Починаючи з 1972 року, Ніна Лобова більше 17 років була у складі "основи" берегівського ГК «Спартак» («Колос» та «Бактянка»), що виступав, як на першість так і у чемпіонаті колишнього СРСР, УРСР.
1976 рік — у складі олімпійської збірної колишнього Радянського Союзу Ніна Гецко–Лобова стала чемпіонкою Олімпіади (Ігри проходили у канадському місті Монреаль).
1976-1981 рр. — навчання в Київському інституті фізичної культури й спорту.
1982 рік — у складі збірної команди колишнього СРСР Ніна Гецко –Лобова стала чемпіонкою світу, що проходив у столиці Угорщини.
1989–1991 рр. — чемпіонку світу та Ігор-76 Ніну Гецко—Лобову запрошують до одного з кращих жіночих гандбольних клубів світу, багаторазового володаря Кубка Європейських чемпіонів — «Вашаш» (Будапешт).
1991–1994 рр. — закарпатка захищає кольори одного з провідних гандбольних клубів Ісландії «Стьярна» з яким неодноразово ставала чемпіонкою та володарем кубка цієї європейської держави, кілька разів визнавалась кращим гравцем країни.
1994–1998 рр. — захищає кольори одного з кращих клубів світу, багаторазового володаря Кубка Європейських чемпіонів із гандболу «Будучность» (Югославія). У складі цієї прославленої гандбольної дружини ставала триразовою чемпіонкою та володаркою кубка країни, визнавалась кращим гравцем держави за амплуа.
У даний час Ніна Гецко-Лобова — голова федерації гандболу Закарпаття та член президії федерації гандболу України, член ради Закарпатського обласного відділення НОК України.
Щороку в ужгородському спорткомплексі «Юність» проходить міжнародний турнір «Кубок Карпат», приурочений олімпійській чемпіонці Ніні Гецко-Лобовій. У цьому престижному турнірі беруть участь провідні гандбольні клуби Європи і, звичайно, України.
Нагороджена Почесною грамотою Президента України, грамотою Президії Верховної ради УРСР (1976 р.), знаком ЦК ВЛКСМ «Спортивна доблесть». Її прізвище занесено до Книги пошани Комітету з фізичної культури й спорту при Раді Міністрів СРСР, а також у літопис комсомольської слави ЦК ВЛКСМ.
Нині зі своїм чоловіком Юрієм Михайловичем проживає у місті Берегово.

 

Повернутися на початок<<<Стор. 2>3>4>5>6>7>8>9>10 >11>12>13>14>15>>>Остання


Система Orphus
 
 Спонсори НОК
Закарпатського відділення


Запрошуємо до співпраці всіх бажаючих. Майбутнє нашого спорту, - в наших руках.