Головна       Зворотній зв'язок       Мапа сайту               Обрати мову:
   
       

Головна
   

Про нас
   

Історія закарпатського спорту
   

Федерації
   

Дитячі конкурси
   

Фотогалерея
   

Контакти
   

Зворотній зв'язок
   

 

Пошук:   

 

  

Герой України А. Дерюгіна на Закарпатті.

Матеріал опублікований: 2012-12-31 18:45:33


Днями на олімпійській базі в Ужгороді (СК “Юність») побувала головний тренер збірної команди України з художньої гімнастики, Герой України, член виконкому НОК України, заслужений тренер СРСР Альбіна Дерюгіна. Її головна мета, як сказала кореспонденту Альбіна Миколаївна, — це ознайомлення з олімпійською базою у місті над Ужем, де за її словами в лютому наступного року планується провести Кубок України з художньої гімнастики.

Голова Закарпатського обласного відділення НОК України Іван Риляк, начальник управління у справах молоді та спорту ОДА Віталій Ерфан та заступник голови облради ФСТ «Динамо» Михайло Пантьо розповіли високій гості про те, що в останні роки в Ужгороді проводяться не тільки серйозні всеукраїнські змагання (чемпіонати з окремих видів спорту), але й престижні міжнародні.

Альбіна Дерюгіна також розповіла, що у даний час на берегівській НТБ «Закарпаття» ЦР ФСТ «Колос»  проходять навчальні збори понад 200 юних “художниць» із усіх регіонів України.

 

Василь Гаджега,

прес-служба виконкому облвідділення НОК України.

На знімку: у фойє СК «Юність» з Героєм України Альбіною. Дерюгіною (у центрі). Зліва направо: заступник голови облради ФСТ «Динамо» М. Пантьо, голова СК «Закарпаття» з художньої гімнастики Валентина Плаваймо, тренер ОК ДЮСШ облради ФСТ «Динамо» з художньої гімнастики, мс України Марина Семенюк, А. М.  Дерюгіна, начальник управління у справах молоді і спорту ОДА В. Ерфан та тренер із гандболу СДЮШОР «Карпати» В. Чернов.

Ще фотографії       

Система Orphus
 
 
Спонсори НОК
Закарпатського відділення


Запрошуємо до співпраці всіх бажаючих. Майбутнє нашого спорту, - в наших руках.