Головна       Зворотній зв'язок       Мапа сайту               Обрати мову:
   
       

Головна
   

Про нас
   

Історія закарпатського спорту
   

Федерації
   

Дитячі конкурси
   

Фотогалерея
   

Контакти
   

Зворотній зв'язок
   

 

Пошук:   

 

  

«Кубок І.Скрябіна» з волейболу присвячених 65-річчю спортивного товариства «Колос»

Матеріал опублікований: 2015-11-20 15:53:00


У зв’язку з проведення Всеукраїнських змагань з волейболу серед ветеранів на «Кубок І.Скрябіна» присвячених 65-річчю спортивного товариства «Колос» в м. Берегово, Закарпатської області перебуває олімпійський чемпіон, голова ради ветеранів волейболу України Володимир Іванов.

На зустрічі в районній державній адміністрації голова – Іштван Петрушка розповів про стан перспективи розвитку спорту в районі, шляхи зміцнення матеріальної бази спорту.

Володимир Іванов розповів про діяльність Асоціації ветеранів спорту України, заходи що були проведені останнім часом в Україні та запросив голову держадміністрації на урочисте відкриття змагань.

Грунтовна, ділова розмова відбулось в Берегівському міськвиконкомі. Був визначений сценарій відкриття та закриття змагань, готовність спортивної бази, урочистості з нагоди 65-річчя товариства «Колос», забезпечення змістовної, насиченої програми перебування ветеранів спорту в м.Берегово.

Значна, всебічна допомога в організації проведення змагань була надана безпосередньо заступником мера міста Берегово Бізілей Ольгою Василівно.

 

Ще фотографії       

Система Orphus
 
 
Спонсори НОК
Закарпатського відділення


Запрошуємо до співпраці всіх бажаючих. Майбутнє нашого спорту, - в наших руках.