Головна       Зворотній зв'язок       Мапа сайту               Обрати мову:
   
       

Головна
   

Про нас
   

Історія закарпатського спорту
   

Федерації
   

Дитячі конкурси
   

Фотогалерея
   

Контакти
   

Зворотній зв'язок
   

 

Пошук:   

 

  

Олімпійського духу на Воловеччині побільшало!

Матеріал опублікований: 2016-02-15 16:19:23


На місця і з думкою про серце закарпатського зимового спорту – лижні види. Саме такою квінтесенцією було пройняте виїзне засідання виконкому Закарпатського обласного відділення НОК. Захід відбувся під керівництвом його очільника Івана Риляка на Воловеччині. І не випадково. Адже саме там не лише тривалий час відсутнє районне відділення Національного олімпійського комітету України, а й, за словами відповідального секретаря ЗОВ НОК Юрія Захарова, узагалі немає відповідальної за спорт людини.

Щодо першої прогалини, то відділення у Воловці створили. Його очолив Ігор Щербей. Було обговорено подальші кроки в роботі новоутвореної структури. На цьому, звичайно, не обмежилися. Олімпійці зібралися на курорті в Жденієво, де мали змогу оцінити туристичну привабливість не лише таких готелів і воднораз баз відпочинку, як «Лісова казка», «EXTREME», «Рейкарц» а й поспілкуватися з кращими майстрами могулу області, які на чудовій місцевій засніженій горі взяли участь у показових змаганнях «Олімпійські візерунки», а під керівництвом головного тренера збірної Закарпаття з названого виду фристайлу Степана Легези нещодавно на «Буковелі» посіли 2 місце в етапі Кубка України. Сам наставник розповів про перспективи й проблеми підготовки своїх спортсменів. Заступник голови обласного відділення НОК України Мирослав Щербей зауважив, що юні обдарування підтримуватимуть і надалі, тим більше, що лижні види спорту є візитівкою спортивного Закарпаття, а її потрібно весь час підкріплювати конкретними справами.

У ході засідання члени виконкому обговорили ряд важливих питань, пов’язаних із розвитком лижного спорту на Закарпатті, зокрема на Воловеччині, участі спортсменів області в Олімпійських іграх, створення в краї сучасних баз підготовки. Іван Риляк зауважив, що практику таких зібрань продовжать і надалі, адже вони привертають увагу до розвитку спорту, популяризації олімпійського руху на місцях.

Із нагоди відкритя ІІ зимових Юнацьких олімпіських ігор у норвезькому Ліллегаммері учасники заходу взяли участь в урочистостях під назвою «Свято олімпійського прапора». У такий спосіб було висловлено олімпійську солідарність і побажання перемог для вітчизняних юних спортовців. А також всі присутні члени ЗОВ НОК України привітали Володимира Тарасюка, який отримав нагороду в ХV Всеукраїнському конкурсі серед спортивних журналістів «Україна олімпійська» у номінації «Найкращі спортивні журналісти».

 

Ще фотографії       

Система Orphus
 
 
Спонсори НОК
Закарпатського відділення


Запрошуємо до співпраці всіх бажаючих. Майбутнє нашого спорту, - в наших руках.