Головна       Зворотній зв'язок       Мапа сайту               Обрати мову:
   
       

Головна
   

Про нас
   

Історія закарпатського спорту
   

Федерації
   

Дитячі конкурси
   

Фотогалерея
   

Контакти
   

Зворотній зв'язок
   

 

Пошук:   

 

  

Підбили підсумки однієї роботи й братимуться за іншу

Матеріал опублікований: 2018-04-23 17:58:48


Під головуванням керівника Івана Риляка відбулося перше засідання новообраного виконкому Закарпатського обласного відділення НОК України.

         Присутні розглянули три питання. Зокрема, Оксана Пехньо, стипендіатка відділення, поінформувала про його роботу в першому кварталі 2018 року. Було зроблено чимало корисних справ. Так, закарпатські олімпійці долучилися до проведення VII турніру пам’яті Валерія Онуфера, змагань із плавання, а також організували заходи з нагоди відкриття ХХІІІ зимових Олімпійських ігор (Пхьончхан, Корея), звітно-виборну асамблею Закарпатського обласного відділення НОК України, реалізували регіональний проект Національного олімпійського комітету України  #OlympicLab тощо.

         Найближчим часом відбудуться нові заходи. Так, члени виконкому Василь Гаджега та Михайло Молнар розповіли про підготовку до обласного етапу «Олімпійського лелеченя».

         І в «Різному» Іван Риляк повідомив, що на всесвітній Гімназіаді, яка відбуватиметься з 2 до 9 травня в Марракеші (Марокко), візьмуть участь і двоє закарпатських спортсменів – Марія Томищ із вільної боротьби та Юрій Попелич із боксу.

Нагородили фаховою літературою за активну діяльність у розвитку олімпійського руху й окремих видів спорту екс-голову федерації легкої атлетики Закарпатської області Свиду Я. та голову федерації фехтування Закарпатської області Пантьо М.М.

         Загалом засідали оперативно, конструктивно, що налаштовує на позитивну роботу.

 

Ще фотографії       

Система Orphus
 
 
Спонсори НОК
Закарпатського відділення


Запрошуємо до співпраці всіх бажаючих. Майбутнє нашого спорту, - в наших руках.