Головна       Зворотній зв'язок       Мапа сайту               Обрати мову:
   
       

Головна
   

Про нас
   

Історія закарпатського спорту
   

Федерації
   

Дитячі конкурси
   

Фотогалерея
   

Контакти
   

Зворотній зв'язок
   

 

Пошук:   

 

  

«Олімпійський урок», в рамках якого пройшов модуль «Загальнолюдські та олімпійські цінності» проекту #OlympicLab

Матеріал опублікований: 2018-09-21 17:03:16


В Ужгородській угорській гімназії ім.Другетів відбулось спортивне свято «Олімпійський урок», в рамках якого пройшов модуль «Загальнолюдські та олімпійські цінності» проекту #OlympicLab, що Національний олімпійський комітет України проводить за партнерської підтримки компанії The Coca-Cola Foundation.

Учні оплесками зустріли почесних  гостей – стипендіата Закарпатського обласного відділення НОК України, майстра спорту України міжнародного класу Габріеллу Мателешко, член виконкому обласного відділення, голова Асоціації спортивних журналістів Закарпатської області Василь Гаджега, а також представники гімназії директор Петро Ковач, заступник директора ВР Єва Поляк та вчитель фізкультури Костянтин Томчич.

На великому екрані продемонстрували відеоролики про олімпійські цінності, які діти спостерігали в захваті. Після відеоролика учні-спортсмени закладу розповідали про свої досягнення з різних видів спорту.

Учасники проекту та учні-спортсмени отримали подарунки з олімпійською атрибутикою від Закарпатського обласного відділення НОК України. Всі учасники були задоволені цій зустрічі.

 

Ще фотографії       

Система Orphus
 
 
Спонсори НОК
Закарпатського відділення


Запрошуємо до співпраці всіх бажаючих. Майбутнє нашого спорту, - в наших руках.