Головна       Зворотній зв'язок       Мапа сайту               Обрати мову:
   
       

Головна
   

Про нас
   

Історія закарпатського спорту
   

Федерації
   

Дитячі конкурси
   

Фотогалерея
   

Контакти
   

Зворотній зв'язок
   

 

Пошук:   

 

  

«Свято олімпійського прапора»

Матеріал опублікований: 2018-10-05 11:52:45


 03 жовтня в м.Ужгороді на базі спорткомплексу «Юність» відбувся спортивний шкільний фестиваль JuniorZ, а також в рамках фестивалю відбувся захід «Свято олімпійського прапора» з нагоди відкриття ІІІ літніх юнацьких Олімпійських ігор  у Буенос-Айресі.

Організаторами спортивного свята стали Закарпатське обласне відділення (філія) КФВС МОН України за сприяння обласного відділення НОК України.

За програмою заходу відбулось урочисте підняття Державного прапора України та прапора Національного олімпійського комітету України.

У відкритті фестивалю взяли участь міський голова Богдан Андріїв, секретар Ужгородської міської ради Андріана Габор та голова Закарпатського відділення Національного олімпійського комітету України Іван Риляк.

Відтак провели спільну руханку під музику. До неї долучилися понад 800 ужгородських школярів, зокрема 300 власне учасників змагань та півтисячі вболівальників. Кожна дитина тут на фесті може обрати для себе вид спорту за індивідуальними потребами: чи-то фролбол, чи фрізбі, петанк, корфбол, хортинг, сумо, самбо або чирлідинг.

 

 

Ще фотографії       

Система Orphus
 
 
Спонсори НОК
Закарпатського відділення


Запрошуємо до співпраці всіх бажаючих. Майбутнє нашого спорту, - в наших руках.