Головна       Зворотній зв'язок       Мапа сайту               Обрати мову:
   
       

Головна
   

Про нас
   

Історія закарпатського спорту
   

Федерації
   

Дитячі конкурси
   

Фотогалерея
   

Контакти
   

Зворотній зв'язок
   

 

Пошук:   

 

  

В Ужгороді створено Закарпатську обласну раду Асоціації олімпійців України

Матеріал опублікований: 2011-11-21 12:55:30


 

підготовки збірних команд України до участі у ХХХ Олімпійських Іграх у Лондоні та І-х юнацьких Олімпійських Ігор в австрійському місті Інсбрук.

Виступаючий наголосив, що готується спеціальне Розпорядження Кабміну України «Про схвалення Концепції загальнодержавної цільової соціальної програми розвитку фізичної культури і спорту на 2012-2016 рр.», в якому накреслені головні проблеми, які необхідно вирішити на державному рівні в найближчі роки.

Спосіб життя населення України та стан сфери фізичної культури й спорту створюють загрозу та є суттєвим викликом для української держави на сучасному етапі її розвитку.

На засіданні була створена обласна рада асоціації олімпійців України, яку очолив відомий спортсмен краю, учасник двох Олімпійських Ігор, мсмк Володимир Дума.

Вирішено також організувати наприкінці грудня цього року Меморіал пам’яті колишнього члена виконкому обласного відділення НОК України, олімпійського чемпіона Йосипа Беци. Планується провести міжнародний турнір із міні-футболу серед ветеранів (45 років і старші), учасники – це команди, за які колись грав чи тренував Почесний громадянин Мукачева Й. Беца: «Арарат» (Єреван), «Кайрат» (Алма-Ата), ЦСКА (Москва), СКА (Ростов-на-Дону), СКА (Одеса), СКА (Львів), «Прикарпаття» (Івано-Франківськ), «Торпедо» (Запоріжжя), «Більшовик» (Мукачево), «Спартак» (Ужгород) та збірна ветеранів облдержадміністрації.

Василь Гаджега, Спорт Тайм

 

Ще фотографії       

Система Orphus
 
 
Спонсори НОК
Закарпатського відділення


Запрошуємо до співпраці всіх бажаючих. Майбутнє нашого спорту, - в наших руках.