Головна       Зворотній зв'язок       Мапа сайту               Обрати мову:
   
       

Головна
   

Про нас
   

Історія закарпатського спорту
   

Федерації
   

Дитячі конкурси
   

Фотогалерея
   

Контакти
   

Зворотній зв'язок
   

 

Пошук:   

 

  

Жіночий футбол. «Срібні дівчата» із Срібної землі.

Матеріал опублікований: 2013-02-13 18:05:36


З Новояворівська, що на Львівщині, повернулася дівоча команда ЗОДЮСШ Департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації, яка брала участь у традиційному міжнародному турнірі «Зимові зустрічі». Ці змагання зібрали 12 команд із регіонів України, а також до прикордонного районного центру приїхали два футбольні колективи з Польщі.  

Головний тренер, колишній відомий футболіст Федір Варга розповів, що протягом двох днів (9-10 лютого) його підопічні провели п’ять ігор, одна з яких була фінальна. Саме у ній закарпатські амазонки нагадали київським суперницям (ФК «Киянка»), що батьківщиною жіночого футболу на Україні є саме Закарпаття, і тут дівчата не тільки вміють гарно готувати український борщ і готувати каву «по-закарпатськи», а ще і добре  грати у футбол.

Я уже дивився на годинник, — каже Федір Золтанович. Йшла остання хвилина принциповго поєдинку між киянками і моїми вихованками. Ми були попереду — 2:1. Протягом останніх трьох хвилин судді умудрилися неподалік наших воріт призначити два штрафні удари. Пронесло. А на останній хвилині — ні. 2:2. Пішли тягти лотарею. Щасливою вона виявилась у наших суперниць, які точніше пробили пенальті. Срібні нагороди — це теж визнання!

 

Прес-служба відділення НОК України.

 

Ще фотографії       

Система Orphus
 
 
Спонсори НОК
Закарпатського відділення


Запрошуємо до співпраці всіх бажаючих. Майбутнє нашого спорту, - в наших руках.