Головна       Зворотній зв'язок       Мапа сайту               Обрати мову:
   
       

Головна
   

Про нас
   

Історія закарпатського спорту
   

Федерації
   

Дитячі конкурси
   

Фотогалерея
   

Контакти
   

Зворотній зв'язок
   

 

Пошук:   

 

  

«Олімпійське лелеченя». Фінал. Втретє поспіль команда з Лінців – краща

Матеріал опублікований: 2014-04-30 17:20:33


26 квітня, в ужгородському спорткомплексі «Юність» пройшов третій етап (обласний фінал) Всеукраїнських змагань «Олімпійське лелеченя». Цей захід відбувся під егідою святкування 120-річчя заснування Сучасних олімпійських ігор.

До міста над Ужем приїхало 14 команд із 18 – переможці міських та районних фінальних змагань – майже 200 школярів ( у кожній команді 12 учасників). Не зрозуміло з яких причин на це цікаве шкільне обласне свято не приїхали команди з Рахівщини, Свалявщини, Берегівщини та міста Хуст. Якщо на Верховині, зокрема у Міжгірському, Воловецькому та Великоберезнянському гірських (!!!) районах знайшли кошти для проїзду дітей, то у славному місті Хусті та щедрою на мінеральні води Свалявщині та забезпеченій Берегівщині так і не розжилися для своїх гарних «лелеченят».

На урочистому відкритті закарпатських «лелеченят» щиро привітав перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Сербайло, який наголосив: «Питання популяризації здорового способу життя та занять фізичною культурою – одне з найважливіших у кожному суспільстві. Не є винятком і наш край. Навіть не дивлячись на серйозну ситуацію, що склалася в нашій країні, ми намагаємося створити належні умови для проведення ось таких масштабних, цікавих, яскравих і захоплюючих заходів, яким є фінальний обласний етап Всеукраїнського проекту «Олімпійське лелеченя». Тому хочу подякувати організаторам змагань і тим, хто долучився до них на місцях, за чудове свято і побажати всім його учасникам вдало виступити та отримати багато позитивних емоцій.»

«Олімпійське лелеченя», ініціатором та засновником якого є НОК України, який очолює Герой України Сергій Бубка, наголосив у своєму виступі голова Закарпатського обласного відділення НОК України Іван Риляк, проводиться з метою пропаганди здорового способу життя, поширення ідей олімпізму, розвитку олімпійського руху серед дітей, залучення якомога більше їх кількості до занять спортом, організації  змістовного дозвілля тощо.

Іван Риляк також побажав усім учасникам дружити з фізичною культурою та спортом, а ще добре вчитися і бути прикладом в усьому.

Ведучий урочистого відкриття просить членів команди-переможниці минулого року (Лінцівська ЗОШ І-ІІІ ст., що на Ужгородщині) виконати почесну місію: підняти Державний прапор України. Звучить Гімн України.

У вікторині не було рівних школярам із Берегова, які на всі 13 запитань дали правильну відповідь.

Справжньою окрасою спортивного свята стали репрезентації команд-учасниць «Ми олімпійська надія України». Хвилини насолоди всім присутнім у залі додали і яскраві виступи – пісенні й танцювальні номери у виконанні учнів Лінцівської ЗОШ І-ІІІ ст., що на Ужгородщині, Тячівської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Гренджі-Донського, Міжгірської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. А.Волошина та Берегівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1.

В естафеті, як і у «Презентації» та артболі кращими були учні із Лінцівської ЗОШ І-ІІІ ст. Свою майстерність (ведення м’яча «змійкою», стрибки зі скакалкою, «садіння та збирання картоплі», стрибки у мішку й на великих надувних м’ячах із ручками) на хорошому рівні продемонстрували юні односельчани бронзового призера олімпійських ігор Стефана Решка з Ключарок, а також школярі з Міжгір’я та Виноградова.

Цього разу школярі презентували просто чудові малюнки на олімпійську тематику, які вони виконали вдома. Кожен із них увібрав у себе все тепло сонячної Виноградівщини та Ужгородщини, казкову красу гірської Міжгірщини та Великоберезнянщини, романтику Хустщини та Іршавщини. Словом, малюнки дітей є неповторними, бо вони у них зі своїми вчителями вклали не тільки свою фантазію, уявлення, але й частинку свого серця та душі.

Малюнки-шедеври, інакше і не скажеш, підготували вихованці кращого вчителя фізичного виховання – 2012 року з Міжгір’я Т.Дурунди. Також постаралися школярі з Лінцівської, Боронявської та Костринської шкіл.

Обласним фіналом в Ужгороді «Олімпійське лелеченя» були задоволені всі учасники цього напрочуд гарного свята. Вони, до речі, всі повернулися до рідних домівок  ще й з подарунками від організаторів та членів виконкому обласного відділення НОК України.

Підсумкова таблиця обласного етапу змагань «Олімпійське лелеченя»

Міс-це

Команда загальноосвітнього закладу

(район, місто)

Презе-нтація

Малю-нок

Еста-фета

Вікто-рина

Арт-бол

Очки

І

Лінцівська ЗОШ І-ІІІ ст., Ужгородський р-н

1

2

1

2

1

7

ІІ

Міжгірська СЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім. А. Волошина

2

1

3

4-5

11,5

22

ІІІ

Тячівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім. Гренджі-Донського

3

7

7

3

2

22

4

Берегівська гімназія

4

6

9

1

3

23

5

Доробратівська ЗОШ І-ІІІ ст., Іршавський р-н

6

5

6

4,5

4

25,5

6

Боронявська  ЗОШ І-ІІІ ст., Хустський р-н

12

3

5

6

11,5

37,5

7

Ключарківська ЗОШ І-ІІІ ст., Мукачівський р-н

9

10

2

12

6,5

39,5

8

Костринська СЗОШ-інтернат, В. Березнянський р-н

7,5

4

10

8,5

11,5

41,5

9

Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1

12

9

4

8,5

11,5

45

10

Чопська ЗОШ І-ІІІ ст. №1.

13

8

11

8,5

6,5

47

11

Перечинська гімназія

7,5

11

8

14

6,5

47

12

Ужгородська ЗОШ І-ІІІ ст.. №19

5

12

12

12

11,5

52,5

13

Мукачівська ЗОШ І-ІІІ ст. №5

14

12,5

13

8,5

6,5

54,5

14

Нижньоворітська ЗОШ І-ІІІ ст., Воловецький р-н

12

12,5

14

12

11,5

62

 

За третє місце оригінальними грамотами, кубком, набором спортивного інвентарю та літературою на олімпійську тематику команду з Тячівської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Гренджі-Донського (директор Куля В.М.) нагородив заступник начальника управління молоді та спорту облдержадміністрації Олег Муртазін. Срібних призерів – команду Міжгірської СЗОШ І-ІІІ ст. ім. А. Волошина (директор Залезинський В.Т.) вітав та вручив нагородну атрибутику начальник відділу Департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації Роман Чобаня.

З головним трофеєм обласних фінальних змагань «Олімпійське лелеченя» та іншими подарунками, які їм вручив І.І. Риляк, як і торік у рідну Лінцівську школу, що на Ужгородщині (директор В.І. Касинець), де не на словах, а на ділі дружать із фізичною культурою і спортом, всіляко пропагують і поширюють олімпійські ідеї, повернулися вихованці Володимира Бабинця.

Після нагородження головний олімпієць краю Іван Риляк подякував усім учасникам та їх наставникам, котрі на професійному рівні й по-батьківськи підготували своїх підопічних до захоплюючих змагань. Ми, організатори, ще раз переконалися у тому, а ви, учасники обласного фінального етапу, це нині довели своїми виступами, малюнками та знаннями на олімпійську тематику, що спорт є невід’ємною частиною у вашому та шкільному житті навчального закладу, де ви навчаєтеся. А головне, що від участі в цьому заході всі ми, діти й дорослі, отримали заряд енергії, море емоцій, знайомих, приємно відпочили й завели собі нових гарних друзів.

Я переконаний, що у цьому році, наголосив Іван Іванович, одна з кращих команд отримає путівку на всеукраїнський фінал і достойно представлятиме Закарпаття на завершальному етапі, що пройде у червні.

Василь Гаджега,

прес-служба обласного відділення НОК України.   

 

Ще фотографії       

Система Orphus
 
 
Спонсори НОК
Закарпатського відділення


Запрошуємо до співпраці всіх бажаючих. Майбутнє нашого спорту, - в наших руках.