Головна       Зворотній зв'язок       Мапа сайту               Обрати мову:
   
       

Головна
   

Про нас
   

Історія закарпатського спорту
   

Федерації
   

Дитячі конкурси
   

Фотогалерея
   

Контакти
   

Зворотній зв'язок
   

 

Пошук:   

 

  

«Велодень» в Ужгороді зібрав понад тисячу учасників

Матеріал опублікований: 2014-09-04 07:22:40


22 серпня. Ужгород. Понад 1000 місцевих жителів завдяки організаторам, серед яких і Закарпатське обласне відділення Національного олімпійського комітету, влаштували  велозаїзд.

Святкове дійство під назвою «Велодень» розпочалося з презентації велокарти міста й проекту «Соціальні велосипеди», що стартував минулого року й пропонує незахищеним верствам населення скористатися екологічним видом транспорту (нині це вже 25 засобів пересування).

Програма заходу передбачала також «Ужгородські велообіди» (із можливістю пообідати в окремих закладах харчування з 25-відсотковою знижкою і окремо для дітей велоквест «Збери Україну», у рамках якого здійснювали розмальовки й із запчастин складали велосипед «Україна». Потім пройшов масовий велопробіг, а завершив свято концерт із розіграшами призів.

Надзвичайно потішений заходом був голова обласного відділення НОК України Іван Риляк. Він, зокрема, зазначив: «Велоспорт — це здоров’я, і я як майстер спорту з велоспорту надзвичайно  потішений, що в такому заході взяло  участь чимало наших мешканців. Подібні заходи Закарпатське обласне відділення Національного олімпійського комітету підтримуватиме й надалі».

Прес-служба обласного відділення НОК України.

 

Ще фотографії       

Система Orphus
 
 
Спонсори НОК
Закарпатського відділення


Запрошуємо до співпраці всіх бажаючих. Майбутнє нашого спорту, - в наших руках.