Головна       Зворотній зв'язок       Мапа сайту               Обрати мову:
   
       

Головна
   

Про нас
   

Історія закарпатського спорту
   

Федерації
   

Дитячі конкурси
   

Фотогалерея
   

Контакти
   

Зворотній зв'язок
   

 

Пошук:   

 

  

На велосипеді за миром

Матеріал опублікований: 2014-09-08 14:35:27


25 серпня 2014 року в місті Києві мав розпочатися відкритий велопробіг «Всі за мир» за підтримки громадянина Грузії, спортсмена і посла захисту природи ООН, представника ЮНЕСКО, інженера-кібернетика, 14-кратного рекордсмена книги Гінеса, лауреата державної премії Грузії 75-літнього Джумбера Давидовича Лежави, якого, на превеликий жаль, цього дня не стало. Та ідея провести такий велопробіг залишилася в серцях багатьох його сподвижників та однодумців, спортсменів,Є любителів спорту і звичайних людей. Отож символічно, 24 серпня ц.р., у День Незалежності України, відбувся старт цього велопробігу під гаслом «Всі за мир», пам’яті грузинського спортсмена, рекордсмена та відомого мандрівника Д.Д.Лежави. основною метою цього заходу є заклик до усього світу припинити військові дії на території України, а також ознайомити громадськість із досягненнями Д.Лежи, налагодження дружніх стосунків між людьми різних національностей.

5 вересня , керівники проекту й головний учасник велотуру «Всі за мир» Н..Берідзе зі своїми сподвижниками фінішував у найзахіднішому обласному центрі – Ужгороді. Першим його зустріли члени виконкому обласного відділення Нок України на чолі з його головою, до речі, майстром спорту СРСР з велоспорту І.Риляком. в офісі обласного відділення відбулася зустріч з шановним гостем.

Іван Іванович наголосив, що нині на Україні головним питанням є розв’язання воєнного конфлікту на Сході країни. Весь цивілізований світ докладає максимум зусиль, щоб зупинити пролиття крові людей у ХХІу віці.

У свою чергу Нодар Берідзе, який продовжує популяризувати ідеї Д.Лежави, теж акцентував свою увагу на тому, що нині всі люди доброї волі повинні об’єднатися під єдиним гаслом «Всі за мир». Я протягом 10місяців хочу подолати відстань у 10 000 кілометрів і побувати у 430 населених пунктах  України, Білорусії, Росії, Чеченської Республіки та Грузії.

Також  Нодар Берідзе та Іван Риляк обмінялися народними сувенірами. Іван Іванович від себе особисто й усіх колег та закарпатців щиро подякував гостю за те, що він та його сподвижники вносять велику лепту  щодо вирішення воєнного конфлікту на милій серцю Україні.

Далі маршрут цього велопробігу з пропаганди миру проляже до Івано-Франківська – Тернополя – Хмельницького – Вінниці – Одеси – Миколаєва – Херсона – Запоріжжя – Дніпропетровська, з Божою поміччю до Донецька та Луганська, а відтак до Харкова, Полтави – Черкаси – Києва, де Н. Берідзе  зустрінеться з президентом України і по можливості виступить в українському парламенті, до Мінська (зустріч з президентом Білорусії) – Москва (зустріч з президентом Росії) – Грозного (зустріч із президентом Чечні) – Тбілісі (зустріч з Патріархом) – Севастополя – Луганська та Києва. Від ситуації на Сході, уточнив Н.І. Берідзе можливі зміни в маршруті.

Хай на вашому шляху, шановний Нодар Ілліч, зустрічаються лише люди, які хочуть миру й голубого неба над головою.

Прес-служба обласного відділення. Василь Гаджега.

 

Ще фотографії       

Система Orphus
 
 
Спонсори НОК
Закарпатського відділення


Запрошуємо до співпраці всіх бажаючих. Майбутнє нашого спорту, - в наших руках.