Головна       Зворотній зв'язок       Мапа сайту               Обрати мову:
   
       

Головна
   

Про нас
   

Історія закарпатського спорту
   

Федерації
   

Дитячі конкурси
   

Фотогалерея
   

Контакти
   

Зворотній зв'язок
   

 

Пошук:   

 

  

З нагоди свята відзначили найактивніших

Матеріал опублікований: 2014-09-12 14:40:17


Незважаючи на складну ситуацію в державі, продовжує свою роботу Закарпатське обласне відділення Національного олімпійського комітету України. Нещодавно відбулося чергове засідання його виконкому.

Дійству передувала урочиста подія. Протоієрей Олександр Мондич від імені керуючого Мукачівською єпархією – Високопреосвященнішого Феодора, архієпископа Мукачівського й Ужгородського – під оплески присутніх уручив голові Закарпатського обласного відділення НОК України Іванові Риляку грамоту за активне сприяння в проведенні дитячих літніх таборів.

Після цього секретар відділення Юрій Захаров доповів про підготовку та специфіку проведення Олімпійського уроку в навчальних закладах краю, а також реалізацію заходів за програмою Олімпійського тижня, який супроводжуватимуть масові заходи.

Далі керівник відділення Іван Риляк розповів про заходи з нагоди Дня фізичної культури та спорту України, а на завершення з нагоди свята нагородив грамотами й цінними подарунками НОК кращих з олімпійського активу області. Серед них, зокрема, і олімпійська чемпіонка з Берегова Ніна Гецко, представники федерацій, районів. Члени виконкому  з рук Івана Івановича також отримали нові посвідчення.

У роботі засідання взяв участь представник Федерації велоспорту Словаччини Стефан Буженяк, якого також відзначили пам’ятним подарунком.   

Ще фотографії       

Система Orphus
 
 
Спонсори НОК
Закарпатського відділення


Запрошуємо до співпраці всіх бажаючих. Майбутнє нашого спорту, - в наших руках.