Головна       Зворотній зв'язок       Мапа сайту               Обрати мову:
   
       

Головна
   

Про нас
   

Історія закарпатського спорту
   

Федерації
   

Дитячі конкурси
   

Фотогалерея
   

Контакти
   

Зворотній зв'язок
   

 

Пошук:   

 

  

Обласний фінал «Шкільної футзальної лиги України»

Матеріал опублікований: 2016-02-22 11:53:16


20 лютого, у спорткомплексі «Юність» пройшли фінальні поєдинки «Шкільної фут зальної ліги України» обласного етапу змагань.

В турнірі взяли участь учні 5 класів 2004-2005 р.н. ЗОШ Закарпатської області. Відтак, до фінальної частини пробились 8 кращих команд краю, які були розподілені на 2 групи. Краща команда з групи виходила до фіналу, натомість, колективи, що посіли другі сходинки на груповому етапі  змагались за бронзові медалі турніру.

Поєдинки 2-му залі, відверто, викликали захоплення та співпереживання. Стрімкі проходи, боротьба на кожному клаптику майданчика, щирі дитячі емоції.

У фінальній грі зустрілись команди Тячівського та Виноградівського районів. Матч, з перших секунд обіцяв бути цікавим. У підсумку, свої очікування виправдав сповна. Щоправда, на майданчику домінувала одна команда. Гравці Тячівського району розгромили суперника з рахунком 4:0. Дорікнути противнику за відсутність боротьби, насправді, доволі складно. Відтак, саме гравці Бедевлянської ЗОШ Тячівського району незабаром вирушать до столиці представляти наш край на всеукраїнському рівні.

На урочистій частині призерів змагань нагороджували член виконкому обласного відділення НОК України Анатолій Плеханов, заступник Ужгородського міського голови Олександр Білак та заступник голови ФФЗ Віктор Качур.

Ще фотографії       

Система Orphus
 
 
Спонсори НОК
Закарпатського відділення


Запрошуємо до співпраці всіх бажаючих. Майбутнє нашого спорту, - в наших руках.