Головна       Зворотній зв'язок       Мапа сайту               Обрати мову:
   
       

Головна
   

Про нас
   

Історія закарпатського спорту
   

Федерації
   

Дитячі конкурси
   

Фотогалерея
   

Контакти
   

Зворотній зв'язок
   

 

Пошук:   

 

  

В Ужгороді завершився Кубок України з художньої гімнастики

Матеріал опублікований: 2016-02-24 10:09:01


В Ужгороді з 19 по 21 лютого, у спорткомплексі «Юність» пройшов Кубок України з художньої гімнастики пам’яті заслуженого тренера України Валентини Зінченко.

Участь у заході взяло 176 спортсменок з усієї країни, в тому числі з Луганської та Донецької областей.

До Ужгорода з’їхалася еліта української художньої гімнастики: президент Федерації гімнастики України Альбіна Дерюгіна, титуловані спортсменки Ганна Різатдінова, Ганна Безсонова.

Учасницям Кубку України є що доводити, адже попереду на них чекають інші важливі змагання _ Кубок світу у Фінляндії та олімпійські ігри у Бразилії. Також, Кубок України можна розцінювати, як так звану, генеральну репетицію перед подіями світового масштабу.

У офіційній частині відкриття заходу взяли участь перший заступник голови Закарпатської облради Йосип Борто, начальник управління молоді та спорту Закарпатської ОДА Віталій Ерфан та представники обласного відділення НОК України та фізкультурно-спортивних товариств.

21 лютого в Ужгороді відбулися останні виступи гімнасток у рамках Кубку України з художньої гімнастики.

Саме у неділю стало відомо, що переможцями у груповій першості за програмою майстрів спорту стала команда з Києва, срібними призерками стали дівчата зі Львівської області, бронзу везуть додому дівчата з Дніпропетровщини.  Збірна Закарпаття зайняла 10 місце.

  У особистому заліку за програмою кандидатів у майстри спорту перемогла киянка Єва Мелещук, друге місце посіла львів’янка Христина Погранична, третьою стала Олександра Яремчук з Дніпропетровська.

За програмою майстрів спорту у особистому заліку перемогу здобула киянка, Валерія Гудим. Друге місце у цій категорії посіла одеситка Яна Ярош, а бронзову нагороду здобула ще одна киянка Діана Межирицька.

 

Ще фотографії       

Система Orphus
 
 
Спонсори НОК
Закарпатського відділення


Запрошуємо до співпраці всіх бажаючих. Майбутнє нашого спорту, - в наших руках.