Головна       Зворотній зв'язок       Мапа сайту               Обрати мову:
   
       

Головна
   

Про нас
   

Історія закарпатського спорту
   

Федерації
   

Дитячі конкурси
   

Фотогалерея
   

Контакти
   

Зворотній зв'язок
   

 

Пошук:   

 

  

У Хусті відзначили день фізичної культури і спорту

Матеріал опублікований: 2017-09-14 11:56:46


Свято сили, молодості та краси пройшло на місцевому стадіоні «Карпати»

9 вересня на міському стадіоні «Карпати» було проведено «Олімпійський день» та «Олімпійський урок», присвячені Дню фізичної культури та спорту. Після підняття Державного Прапора та звучання Гімну України учасників зібрання привітав секретар міської ради Володимир Ерфан.

Після привітання Володимира Ерфана він нагородив грамотами кращих тренерів-викладачів та спортсменів нашого міста. Серед них Віталій Деяк та Микола Агій – тренери по тенісу. Переможці республіканських турнірів з тенісу Юрій Келемен та Анатолій Савицький теж були нагороджені. Заступник голови Хустської райдержадміністрації Віктор Сабадош також привітав учасників свята та нагородив грамотами кращих тренерів та спортсменів Хустського району, зокрема Миколу Буковецького (футбол) та Віктора Вучкана (футбол), ветеранів фізичної культури і спорту Михайла Балога, Василя Шотника, Василя Лукача, Василя Голубця та інших. Від Хустської районної ради нагороджено таких тренерів-викладачів з футболу серед дівчат Василя Ізая, тренера з легкої атлетики Євгенію Попович та інших. Від районного відділу освіти молоді та спорту привітав спортсменів та вчителів фізичного виховання Павло Русин та нагородив кращих спортсменів грамотами відділу.

Після нагородження були проведені змагання. Першими почали змагатися легкоатлети у бігу на 100 метрів. Серед дівчат до 15 років чемпіонкою стала Вікторія Микуляк з села Липчі. Серед старших дівчат перемогла представниця Копашнева Марія Гінцяк. Відрадно, що старт давав спортсменам майстер спорту, ветеран Йосип Метенко. Серед юнаків до 15 років переміг Богдан Павлик з Липчі та драгівчанин Іван Рошко з Драгова. Вони також здобули перемогу у бігу на 800 метрів. У бігу на 400 метрів серед молодших дівчат перемогла Анастасія Деяк із Копашнева. Представниця з копашнева Марія Гінцяк перемогла серед старших дівчат.

Важкоатлети змагалися у жимі лежачи. До 80 кілограмів переміг Дмитро Біляк, вижавши 130 кілограмів. Роман Усенко переміг з результатом 142 кілограми у ваговій категорії до 90 кілограмів. Іван Лучкевич у ваговій категорії більше 90 кілограмів здобув перемогу у ваговій категорії з результатом 155 кілограмів.

У змаганнях боротьбі на руках (армреслінг) перемогу здобув Дмитро Біляк. Володимир Марчук став другим. Бронзовим призером став Арсен Теплухін.

На волейбольному майданчику 5 волейбольних команд змагалися за кубок. Нижньоселищенці перемогли першою та другою командою. На третьому місці команда з села Рокосова.

У змаганнях з футболу серед дівчат взяло участь п’ять команд. Чемпіонками стали представниці Драгова. На другому місці дівчата з Хустської ДЮСШ. На третьому місці юні копашнівці. Серед юнаків 2005-2006 року народження святкували перемогу вихованці Василя Форкавця ДЮСШ «Нарцис». Срібними призерами стали юні копашнівці. Драгівчани бронзові призери.

Проведено також змагання з ручного м’яча серед юнаків. Переможцями стали вихованці ДЮСШ «Нарцис». Вони також завоювали друге місці. Бронзовими призерами стали вихованці із с. Драгова.

Головним суддею із вільної боротьби був майстер спорту Ізраїл Шайтілаєв. Чемпіонами у порядку вагових категорій стали: Яна Логодич (22 кілограми), Кароліна Мадяр (52 кілограми). Серед юнаків перемогу здобули Дмитро Шпілька (22 кілограми), Ілля Рогач (24 кілограми), Ренат Фанта (26 кілограмів), Іван Луцак (28 кілограмів), Юрій Гаджега (30 кілограмів), Вадим Бокоч (32 кілограми), Роман Ламіга (32 кілограми), Володимир Чулей (40 кілограмів), Андрій Білоус (47 кілограмів).

Змагання з велоспорт проведено серед дітей 3-9 років на дистанції 300 метрів. Серед юнаків та дівчат 10-13 років на дистанції 400 метрів. Всі переможці та призери даних змагань нагороджені грамотами міської ради.

Також проведено змагання з тенісу серед молодших та старших дівчат у спортивному залі Хустської ДЮСШ.

Всі учасники нагороджені грамотами та кубками районного та міського відділу освіти молоді та спорту. Для вшанування ветеранів надав допомогу депутат обласної ради Володимир Шимоня та президент футбольного клубу «Оболонь» Йосип Браєр. Учасники та оргкомітет щиро вдячні державним організаціям та спонсорам за допомогу у проведенні спортивного свята.

Ще фотографії       

Система Orphus
 
 
Спонсори НОК
Закарпатського відділення


Запрошуємо до співпраці всіх бажаючих. Майбутнє нашого спорту, - в наших руках.