Головна       Зворотній зв'язок       Мапа сайту               Обрати мову:
   
       

Головна
   

Про нас
   

Історія закарпатського спорту
   

Федерації
   

Дитячі конкурси
   

Фотогалерея
   

Контакти
   

Зворотній зв'язок
   

 

Пошук:   

 

  

В Ужгороді відбувся Всеукраїнський турнір з тенісу.

Матеріал опублікований: 2018-01-30 11:04:07


27-28 січня в ужгородському спорткомплексі “Юність” пройшов Всеукраїнський юнацький турнір з тенісу II категорії серед юнаків та дівчат до 10 та до 12 років. Кількість учасників порадувала організаторів турніру. Загалом зібралося 45 учасників з Ужгорода, Києва, Львова, Сєвєродонецька, Івано-Франківська, Хмельницького, Рівного, Калуша, Надвірної, Стрия, Тячева, Мукачева, Хуста. Завдяки організаторам, змагання пройшли на високому професійному рівні.
Досить високий рівень був і в учасників змагань. Так, переможець у юнаків до 12 років Колесниченко Олександр (Львів) наразі є 6 номером рейтингу Федерації тенісу України. Другу сходинку п’єдесталу посів Гойда Юрій (Рівне), третім фінішував Гнідець Віталій з міста Лева.
Досить рівні по силі були і дівчатка цієї вікової групи: перше місце завоювала Огниста Рената (Львів), на другому - львівянка Коляда Анастасія, замкнула чільну трійку Зеленська Євгенія (Івано-Франківськ).
У молодшій віковій групі до 10 років у юнаків на перші дві сходинки піднялися львівяни Дида Олександр та Анохін Олег. Бронзову нагороду виборов Талама Остап (Стрий).
У дівчат цієї вікової групи призери розташувалися таким чином: на першому місці Гнідець Анастасія (Львів), на другому - Туркот Стася (Львів), третє - у Кундрик Ніколетта (Мукачево).
Директор турніру Руслана Дичка висловлює щиру подяку за допомогу в організації та проведенні турніру управлінню у справах культури, спорту, сім’ї та молоді Ужгородської міської ради ( начальник - Ольга Василиндра) та Закарпатському обласному відділенню НОК України (голова - Іван Риляк).

Ще фотографії       

Система Orphus
 
 
Спонсори НОК
Закарпатського відділення


Запрошуємо до співпраці всіх бажаючих. Майбутнє нашого спорту, - в наших руках.