Головна       Зворотній зв'язок       Мапа сайту               Обрати мову:
   
       

Головна
   

Про нас
   

Історія закарпатського спорту
   

Федерації
   

Дитячі конкурси
   

Фотогалерея
   

Контакти
   

Зворотній зв'язок
   

 

Пошук:   

 

  

Заходи з нагоди відкриття ХХІІІ зимовим Олімпійським іграм 2018р. в Пхьончхан (Корея) в м.Ужгороді

Матеріал опублікований: 2018-02-09 17:36:57


Сьогодні в ужгородському спорткомплексі «Юність» з нагоди відкриття 23-х Зимових Олімпійських ігор відбулося урочисте запалення олімпійського вогню.

 Участь у церемонії взяли голова обласного відділення НОКУ Іван Риляк, член виконкому олімпійського комітету Закарпаття Ярослав Свида, стипендіат обласного відділення Оксана Пехньо та два учасника Олімпійських ігор із Закарпаття – Ковбаснюк Іван та Аннамарія Данч. Саме вона й запалила олімпійський вогонь.

Після урочистого запалення олімпійського вогню зі спорткомплексу «Юність» до площі Народної відбулася «смолоскипна» олімпійська хода з кращими спортсменами Закарпаття. Біля Закарпатської облдержадміністрації  пройшло урочисте підняття олімпійського прапору до відкриття ХХІІІ зимових Олімпійських ігор 2018р. в Пхьончхан.

Також 09-10 лютого у спорткомплексі «Юність» проходить філателістична виставка та конкурс-виставка дитячих малюнків на олімпійську тематику. З цієї нагоди відбулось погашення поштової олімпійської марки в якій взяв участь київський філателіст-мандрівник візочник Микола Подризан.

З нагоди відкриття ХХІІІ зимових Олімпійських ігор 2018р. в Пхьончхан відділенням укрпошти були випущені марки з олімпійською чемпіонкою Ніною Гецко та дворазовим срібним призером Олімпійських ігор - Василем Станковичем.  

По закінчені конкурсу-виставки дитячих малюнків на олімпійську тематику буть обрані призери та переможці.

Ще фотографії       

Система Orphus
 
 
Спонсори НОК
Закарпатського відділення


Запрошуємо до співпраці всіх бажаючих. Майбутнє нашого спорту, - в наших руках.