Головна       Зворотній зв'язок       Мапа сайту               Обрати мову:
   
       

Головна
   

Про нас
   

Історія закарпатського спорту
   

Федерації
   

Дитячі конкурси
   

Фотогалерея
   

Контакти
   

Зворотній зв'язок
   

 

Пошук:   

 

  

Відбулася звітно-виборна асамблея Закарпатського обласного відділення НОК України. Івана Риляка переобрано на новий термін

Матеріал опублікований: 2018-02-17 12:53:53


У роботі форуму взяли участь 60 із 64 делегатів від федерацій олімпійських видів спорту (усього 19), міських та районних представництв (11) і установ та організацій фізкультурно-спортивної спрямованості (усього 15).       Зокрема, були присутніми й представник Національного олімпійського комітету Володимир Ковальов, олімпійська чемпіонка Ніна Гецко, голова Ужгородської міської ради Богдан Андріїв, голова Ужгородської райдержадміністрації Анатолій Синишин, голови федерацій та інші особи.

Порядок денний форуму передбачав розгляд 5 питань: звіт про роботу відділення за 2014 – 2018 рр., звіт ревізійної комісії, обрання членів відділення, голови та виконкому.

У підсумку обидва звіти затвердили, роботу відділення визнали задовільною, прийнявши відповідну постанову.

Після обрання членів відділення присутні обрали голову. За регламентом пропозиції щодо кандидатів подаються не менш ніж за 15 днів до проведення асамблеї. Була запропонована одна кандидатура – Іван Риляк. У результаті таємного голосування Івана Івановича було обрано фактично абсолютною більшістю: 56 – «за» (3 – «проти», 1 бюлетень виявився недійсним).

Делегати на прохання новообраного голови затвердили його заступників – Василя Машику та Мирослава Щербея і відповідального секретаря – Володимира Тарасюка. Крім того, обрано виконком у складі 19 осіб. До нього увійшли: Іван Риляк, Василь Машика, Мирослав Щербей, Володимир Тарасюк (за посадами), а також Ніна Гецко, Володимир Алексій, Василь Гаджега, Михайло Греньо, Михайло Данило, Василь Маркович, Михайло Молнар, Михайло Пантьо, Михайло Попович, Іван Сливка, Ярослав Свида, Степан Селменський, Володимир Фленько, Федір Шандор, Іван Шуфрич.

Присутній на форумі представник НОК Володимир Ковальов, підбиваючи підсумки асамблеї, зазначив, що захід відбувся на високому організаційному рівні, а його делегати продемонстрували сконсолідованість, що дає підстави сподіватися на ефективну роботу відділення в подальшій перспективі.

Прес-служба Закарпатського обласного відділення НОК.

 

Ще фотографії       

Система Orphus
 
 
Спонсори НОК
Закарпатського відділення


Запрошуємо до співпраці всіх бажаючих. Майбутнє нашого спорту, - в наших руках.