Головна       Зворотній зв'язок       Мапа сайту               Обрати мову:
   
       

Головна
   

Про нас
   

Історія закарпатського спорту
   

Федерації
   

Дитячі конкурси
   

Фотогалерея
   

Контакти
   

Зворотній зв'язок
   

 

Пошук:   

 

  

18 травня в Ужгороді пройде традиційний «Олімпійський день» (Боздоський парк, початок о 11-ій годині)

Матеріал опублікований: 2018-05-14 16:46:44


Наприкінці минулого тижня в Ужгороді відбулося засідання обласного відділення НОК України, яке вів його голова Іван Риляк.

На порядку денному були винесені три головні питання. «Про проведення конкурсу на кращу наочну агітацію на олімпійську тематику на спортивних аренах  та у навчальних закладах області» членів виконкому інформував відповідальний секретар цієї громадської організації Володимир Тарасюк. В обговорені цього питання взяли участь члени виконкому Степан Селменський, Михайло Молнар, Ярослав Свида.

Ключовим питанням порядку денного засідання виконкому стало обговорення щодо проведення традиційного обласного етапу «Олімпійський день» у нашому обласному центрі. Голова обласного осередку НОК України Іван Риляк тезисно зупинився на тих організаційних питаннях, які потрібно найближчим часом вирішити, щоб цей спортивний захід, як і у минулі роки, пройшов на високому організаційному рівні. У ньому на цей раз візьмуть участь школярі та студенти, вихованці дитячих садків, представники силових структур, спортивних товариств «Колос», «Україна», «Спартак», «Динамо», «Інваспорт»,  ДЮСШ та СДЮСШОР із футболу та гандболу,  ветерани спорту і всі любителі «королеви спорту». Крім того, для учасників «Олімпійського дня» цього дня свою майстерність демонструватимуть боксери (1-ий етап першості Закарпаття), гімнасти, фехтувальники, футболісти, волейболісти, борці, а також кожен присутній матиме можливість позмагатися у такому виді спорту, як армрестлінг або рукоборство. Родзинкою свята, як завжди стане перетягування канату серед команд силових структур, працівників ринків (продавці м’яса) та ужгородського клубу любителів пива.  За попередніми даними очікується до двох тисяч учасників.

Засідання виконкому обласного відділення НОК України завершилося на мажорній ноті. Старійшина нашого виконкому, майстер спорту СРСР з тенісу Іван Шуфрич від імені присутніх щиро привітав шанованого Івана Івановича Риляка з його ювілеєм від дня народження і побажав йому міцного здоров’я, щастя, наснаги в роботі, успіхів в реалізації планів та досягненні цілей! 

Наш анонс: шановні любителі легкої атлетики. Щиро запрошуємо Вас у п’ятницю, 18 травня, взяти участь у традиційному захоплюючому змаганні «Олімпійський день», який стартуватиме о 11–ій годині.

 

Ще фотографії       

Система Orphus
 
 
Спонсори НОК
Закарпатського відділення


Запрошуємо до співпраці всіх бажаючих. Майбутнє нашого спорту, - в наших руках.