Головна       Зворотній зв'язок       Мапа сайту               Обрати мову:
   
       

Головна
   

Про нас
   

Історія закарпатського спорту
   

Федерації
   

Дитячі конкурси
   

Фотогалерея
   

Контакти
   

Зворотній зв'язок
   

 

Пошук:   

 

  

«Фестиваль спорту та здоров’я-2018» в рамках «Олімпійського дня»

Матеріал опублікований: 2018-05-30 11:43:00


27 травня 2018 року в м. Виноградів на площі Миру відбулося масове спортивне дійство «Фестиваль спорту та здоров’я-2018» в рамках «Олімпійського дня», в якому взяло участь понад тисяча учасників. Під звуки олімпійського гімну України вихованці ДЮСШ винесли олімпійський факел і прапор. Відтак організатори спортивного свята привітали спортсменів, виноградівців та гостей міста зі стартом фестивалю.

Змагались у таких видах спорту, а саме: легкоатлетичного забігу серед дітей дошкільного віку, школярів 1-4 клас та 5-9 клас, чоловіків та жінок 16 р. +,  чоловіків та жінок 45 р. +, підтягування на турніку, вису на турніку, шахів, шашок, баскетболу 3х3, водного футболу, настільного тенісу, вільної боротьби, народного жиму, армрестлінгу, боксу, віджимання на брусах, перетягування канату, відкритого турніру з кікбоксингу серед юнаків та дівчат та етапу кубка України серед стронгменів.

Для дітей дошкільного віку та школярів 1-4 класів на фініші чекав солодкий стіл, для школярів 5-9 класів цінні подарунки, а для переможців серед чоловіків та жінок грошова винагорода.

А насамкінець у рамках фестивалю відбувся масовий велозабіг, де на переможця чекав новий велосипед. 

Організаторами спортивного свята були ГО «Молодіжний рух Виноградівщини» (Олег Більда), Виноградівське районне представництво НОК України (Іван Боршош), Закарпатське обласне відділення НОК України (голова Іван Риляк).

Переможців та призерів спортивних змагань нагородили грамотами, медалями, призами, сертифікатами НОК України та олімпійською атрибутикою.

 

 

Ще фотографії       

Система Orphus
 
 
Спонсори НОК
Закарпатського відділення


Запрошуємо до співпраці всіх бажаючих. Майбутнє нашого спорту, - в наших руках.