Головна       Зворотній зв'язок       Мапа сайту               Обрати мову:
   
       

Головна
   

Про нас
   

Історія закарпатського спорту
   

Федерації
   

Дитячі конкурси
   

Фотогалерея
   

Контакти
   

Зворотній зв'язок
   

 

Пошук:   

 

  

# OlympicLab в Міжгірській СЗОШ ім.А.Волошина

Матеріал опублікований: 2018-11-10 12:51:49


 

08 листопада в Міжгірській спеціалізованій ЗОШ ім.А.Волошина проведено модуль «Волонтерство» проекту Національного олімпійського комітету України #OlympicLab, який реалізується за підтримки The Coca-Cola Foundation.

Були присутні голова Закарпатського обласного відділення НОК України Риляк І.І., стипендіат відділення Мателешко Г.О., представник відділення Пехньо О.П., директор Гичка О.В., директор Міжгірської ДЮСШ Бартків Т.Ю., методист відділу Міжгірської РДА Буцко Я.П., волонтерка Валері Мелелін Рапп та вчитель фізичної культури Дурундда Т.М.

На заходу стипендіат Габріелла Мателешко та представник відділення НОК України в Закарпатській області Оксана Пехньо ознайомив учасників проекту зі світовим та національним волонтерським рухом у спорті. А також була присутня Валері Мелелін Рапп – волонтерка Корпусу Миру США з Нью-Йорку працювати у Міжгірській спеціалізованій ЗОШ ім.А.Волошина на 2 роки. Вона розповіла про волонтерство та поділилася враженнями, здобутими знаннями.

У школі відбулася інтелектуальна гра "Я знаю все". Гра пропагувала олімпійський рух, його ідеали та цінності. Команди показали високий рівень знань про олімпійців та Олімпійські ігри!!!! Інтелектуальна гра "Я знаю все" Учні занурились у спортивний світ, відкриваючи для себе цікаві незвідані шляхи. І йдучи життям обраною стежиною-буде вона спортивною чи ні,-дотримуйтесь олімпійських принципів, які навчать вас, ніколи не здаватися, переборювати всі перешкоди, наполегливо йти до цілі та досягати її.

Переможці й призери змагань були відзначені сертифікатами та отримали сувеніри з олімпійською символікою від обласного відділення НОК України.

 

 

Ще фотографії       

Система Orphus
 
 
Спонсори НОК
Закарпатського відділення


Запрошуємо до співпраці всіх бажаючих. Майбутнє нашого спорту, - в наших руках.