Головна       Зворотній зв'язок       Мапа сайту               Обрати мову:
   
       

Головна
   

Про нас
   

Історія закарпатського спорту
   

Федерації
   

Дитячі конкурси
   

Фотогалерея
   

Контакти
   

Зворотній зв'язок
   

 

Пошук:   

 

  

На що робити ставки в Олімпійських іграх 2021

Матеріал опублікований: 2021-04-30 17:36:52


Ставки на прогнози на Олімпіаду-2021

Букмекери почали складати прогнози на Олімпійські ігри 2021, серед них БК Леон, Паріматч, 1хбет. Як і будь-яка інша форма спортивних азартних ігор, ринки ставок на Олімпійські ігри пропонують всілякі шанси та спеціальні ставки.

На що прийматимуться ставки

Золото — це одна з найпростіших спортивних ставок, яку ви можете зробити. Просто виберіть того, хто зі спортсменів або команд буде фінішувати на першому місці в будь-якій конкретній події.

Ф'ючерси та аутрити — ставки на олімпійські ф’ючерси можна робити за місяці до церемонії відкриття. Це можуть бути прямі ставки на те, яка держава стане кращою в переліку медалей, або більше/менше щодо того, скільки країн виграє принаймні одну золоту медаль, або будь-яка інша така широка пропозиція, яка не залежить від точних матчів чи поєдинків — голові результати.

Пропозиційні ставки — це дуже конкретні ставки, які не обов'язково покладаються на кінцевий результат події. Ви можете зробити ставку, скажімо, на те, чи США наберуть стільки очок проти Австралії в баскетболі. Тобто на події, де результат матчу насправді не має значення.

Мультибети поєднують кілька різних ставок на одному білеті. Ви можете охопити будь-яку комбінацію олімпійських дисциплін та типів ставок в одному мультибеті. Традиційно кожна окрема ставка повинна виграти, щоб мультибет виплатився.

Прогнози

США та Китай, як прогнозують наразі, посядуть провідні позиції. Японія прогнозується дуже успішною, як це зазвичай буває з країною, що організовує Олімпіаду. Щодо України, Міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт прогнозує отримання 13–15 медалей.

 


Система Orphus
 
 
Спонсори НОК
Закарпатського відділення


Запрошуємо до співпраці всіх бажаючих. Майбутнє нашого спорту, - в наших руках.